Březen 2016

31.3.2016

31. března 2016 v 20:25 | D. |  Jídelníčky
SNÍDANĚ : čokoládová ovesná kaše
OBĚD : brokolicová polévka
VEČEŘE : 4 celozrné plátky s lučinou (cca 40 kcal)
PITÍ : sójové mléko, Crazy Wolf
POHYB : 3 km běh
MIMO : Zeleninový salát s Caesar zálivkou (odpoledne), žvýkačky

Ahoj holky! <3 Dnes jsme měli ve škole k obědu ovocné knedlíky, a já, ačkoliv mi chutnají a měla jsem je na dosah, jsem jim odolala! Vystála jsem si na ně frontu, a jakmile jsem dostala talíř s nimi do ruky, jsem je šla okamžitě vyhodit a místo toho jsem si dala polévku. Jsem na sebe fakt pyšná, chybělo tak málo a začala bych je jíst, ale já jsem se udržela! <3 Trochu mě mrzí ten energiťák, ale dala jsem si ho předtím, než jsem psala příjimačky nanečisto z češtiny. Dneska bylo zase krásně, takže jsem se opět odhodlala jít běhat a zlepšila jsem, uběhla jsem tuto vzdálenost o tři minuty rychleji než v pondělí. A ten salát jsem si taky mohla odpustit, zvláště s tou zálivkou, ale na druhou stranu si říkám, byl to salát, nic tučného. Takže dnešní den už je třetí, kdy se mi daří! <3 Doufám, že to takhle půjde dál, mějte se krásně, a držte se, zlatíčka!

30.3.2016

30. března 2016 v 21:08 | D. |  Jídelníčky
SNÍDANĚ : čokoládová ovesná kaše
OBĚD: bramborová kaše
VEČEŘE: brambory, bramborový salát
PITÍ : Coca Cola Light, Sójové Mléko, Redbull
POHYB : 30 days Shred Level 1 (30 minut)

Ahoj holky <3 slyšely jste už o 30 days Shred? Je to něco jako třicetidenní výzva, kde prvních deset dní cvičíte level 1, druhých deset level 2 a třetích deset dní level 3. Já to necvičím pravidelně jako třicetidenní výzvu každý den, cvičím to, když mám čas a přijde mi to skvělé. Jinak dnešek považuji za celkem úspěšný, trochu mě mrzí ten Redbull, ale koupil mi ho táta, protože jsem dělala příjimačky nanečisto z matematiky a on mě tam vezl. Doufám, že zítra bude hezky, abych mohla jít běhat, protože dnes odpoledne pršelo. Doufám, že se tenhle týden celý udržím, abych se mohla v neděli zvážit s čistým svědomím a odškrnout si první číslo ze seznamu čísel, na které chci zhubnout. Mějte se krásně a držte se, zlatíčka!

29.3.2016

29. března 2016 v 20:33 | D. |  Jídelníčky
SNÍDANĚ : čokoládová ovesná kaše
OBĚD : tři knedlíky s gulášovou omáčkou
VEČEŘE : brokolicová polévka, trochu bramborového salátu
PITÍ : voda s citrónem, sójové mléko, Coca Cola Light
POHYB : 3 km běh

Ahoj holky <3 Moc se vám omlouvám za to, že jsem tu nebyla. Poslední dny byly kritické, a já dokonce přemýšlela o tom, že tento blog smažu, ale rozmyslela jsem si to. Chybělo by mi to. Dnešním dnem najíždím na tvrdý režim, tvrdší než předtím, a tentokrát už si žádné přešlapy nebudu trpět. Půjdu si tvrdě za svým a dokážu to. Vím to. Co se týče mého režimu, jídlo třikrát denně, každý den cvičit, každý týden zhubnout 1 kg.
Dnešní den považuji za celkem úspěšný start nového Čekala jsem, že mi bude dopoledne i odpoledne, kdy nic nebudu jíst, kručet v břiše, ale opak byl pravdou. Dopoledne jsem to cítila jenom slabě zhruba hodinu předtím, než jsem šla na oběd - ano, školní obědy a knedlíky, kterým jsem se neměla jak vyhnout. Trochu mě to mrzí, ale to ještě doladím. Vůbec jsem nevěděla, že v Coca Cole Light je tak málo kalorií a mám fakt radost, že jsem na to přišla. Díky ní a žvýkačkám jsem vydržela celé odpoledne bez jídla. Dneska bylo vážně nádherně, takže jsem se zase odhodlala jít běhat a jsem se sebou spokojená, uběhla jsem 3 km. Na jídle hodlám ještě ubrat, ale jinak doufám, že se mi už teď konečně bude dařit, mějte se a držte se zlatíčka! <3

18.3.2016

18. března 2016 v 19:45 | D. |  Jídelníčky
SNÍDANĚ : čokoládový řecký jogurt (84 kcal)
OBĚD : brambory s omáčkou
VEČEŘE : omeleta s bylinkami
PITÍ : voda, kafe
POHYB : chůze, 20 minut posilování na celé tělo

Ahoj holky <3 z dnešního dne nejsem zklamaná, ani nadšená. Co se týče jídla, hodně jsem se držela, za což jsem ráda. Opravdu hodně mi pomáhají žvýkačky, po nich nemám chuť na jídlo, tudíž jich mám teď velkou spotřebu. Co se týče pohybu, od rána jsem se nezastavila, ráno v sedm jsem měla doučování z češtiny, potom jsem byla do půl druhé ve škole, potom jsem se na chvilku stavila doma, tak jsem si chvilku zacvičila, následně jsem jela na doučování z matiky, a potom jsem jela k babičce. Takže jsem byla celý den na nohou a jsem unavená. Musím se držet hlavně teď přes víkend co se týče jídla, když jsem u babičky, ale věřím si, že to zvládnu. Mějte se, srdíčka!17.3.2016

17. března 2016 v 20:30 | D. |  Jídelníčky
SNÍDANĚ : müsli se sójovým mlékem
OBĚD : těstoviny s kari
VEČEŘE : karbanátek, bramborová kaše
PITÍ : voda
POHYB : -

Ahoj holky <3 dnešek považuju za úspěšnější den, než ten včerejší. Hlavně co se týče jídla, dost jsem se držela, nejtěžší je pro mě vydržet nejíst dopoledne a potom odpoledne, ale už si troufám říct, že to začínám zvládat. Ráda bych potom ještě ubrala. Dnes jsem taktéž necvičila, protože jsem se vrátila ze školy opět až v sedm, ale stanovila jsem si, že se budu snažit každý den krom těchto dvou dnů, kdy se domů vracím takhle pozdě. Zítra už konečně všechno to cvičení napravím. Na víkend plánuji nějaké Thinspo nebo Motivaci, ještě uvidím. Mějte se krásně, a držte se, srdíčka!


16.3.2016

16. března 2016 v 20:33 | D. |  Jídelníčky
SNÍDANĚ : čokoládová ovesná kaše
SVAČINA : müsli srdíčka (220 kcal)
OBĚD : 1 kapustový karbanátek, šťouchané brambory s petrželkou
VEČEŘE : 2 tousty
PITÍ : voda, sójové mléko Alpro
POHYB : -

Ahoj holky <3 narozdíl od včerejšího dne, s tím dnešním vůbec spokojená nejsem. Dopoledne jsem měla müsli srdíčka, ačkoliv jsem neměla jíst vůbec nic. A jelikož mám každou středu a čtvrtek přípravy na příjmačky, a jezdím na ně do jiného města, tak jsem se dneska vrátila domů až v sedm a byla jsem unavená na to cvičit. Mrzí mě, že dnešek byl takový slabší, od zítřka začíná tvrdší režim, aby už nedošlo k dalšímu skluzu. Musím se víc hlídat a mít pevnější vůli. Moje vážení jsem se rozhodla odložit na neděli, nechci být zklamaná, a do konce týdne chci ještě zamakat. Mějte se krásně, srdíčka!15.6.2016

15. března 2016 v 19:45 | D. |  Jídelníčky

SNÍDANĚ : čokoládová ovesná kaše
OBĚD : 3 houskové knedlíky s omáčkou
VEČEŘE : čočková polévka
PITÍ : voda
POHYB : 20 minut posilování na celé tělo a na zadek

Ahoj holky <3 dnešek považuju za celkem úspěšný den. Je mi o dost lépe, než včera, rýma už mě přechází a hlava už mě také nebolí, tak to snad bylo přechodné. Odpoledne jsem plánovala jít běhat, ale poprchávalo, tak jsem se bála, abych ještě více nenachladla a cvičila jsem doma, opět jsem posilovala na zadek a celé tělo. Co se týče jídla, mám radost, že jsem toho snědla tak málo. Dopoledne jsem ten hlad už necítila tolik, jako předchozí den, což je super. Zítra půjdu na váhu. Mějte se, srdíčka!14.3.2016

14. března 2016 v 18:57 | D. |  Jídelníčky
SNÍDANĚ : banán
OBĚD : brambory s pažitkou
VEČEŘE : dva plátky celozrného chleba s lučinou
PITÍ : voda, sójové mléko Alpro
POHYB : -

Ahoj srdíčka <3 Jak jsem včera psala, že se bojím, abych neonemocněla, zhoršilo se mi to. Celý den mě od té neustálé rýmy bolí hlava a jsem z toho opravdu unavená, celé odpoledne jsem prospala a posilování, které jsem měla naplánované, jsem odložila na zítra. Opravdu mě mrzí, že jsem dneska vůbec necvičila, ale zítra to opravdu pořádně napravím. Ale jinak mám ze sebe radost, že se takhle držím, co se týče jídla, i když to bolí, ale já se tím hladem v žádném případě ovládat nenechám. Je to poprvé, co jsem ve škole neměla svačinu, a jsem na sebe pyšná, že jsem to vydržela. Mějte se krásně a hlavně, držte se!

13.3.2016

13. března 2016 v 19:30 | D. |  Jídelníčky
SNÍDANĚ : čokoládová ovesná kaše s banánem
OBĚD : hermelín, brambory, zelenina
VEČEŘE : dva plátky celozrného chleba s lučinou
PITÍ : voda, sójové mléko Alpro
POHYB : 30 minut posilování na zadek a celé tělo

Ahoj holky <3 Už od čtvrtka jsem nastydlá, mám rýmu, která se mi trochu zhoršila, tak jsem se trochu bála, abych nedostala chřipku, kterou má právě můj brácha, a já od něj většinou všechno chytím. Ráno jsem chtěla jít běhat, ale kvůli tomu nachlazení jsem se bála, aby se mi to nezhoršilo, tak jsem dneska jenom posilovala. Zítra už to bude lepší, co se týče pohybu. Co se týče jídla, jsem spokojená, jen bych možná mohla ještě trochu ubrat. Mějte se krásně, a hlavně, držte se!

Nový začátek

13. března 2016 v 1:12 | D.
Ahoj, srdíčka! Před téměř dvěma týdny, po třech měsících, co jsem byla kvůli člověku, co o mně nestojí, věčně v slzách, jsem si řekla dost. Dost utápění v sebelítosti. Nastal čas se sebou něco dělat. Nenávidím svoji postavu, nenávidím. Není to poprvé, co začínám hubnout, už mám za sebou pár neúspěšných pokusů a také spoustu zkušeností, teď jdu do toho s jedním podstatným rozdílem - teď už vím, že to dokážu. Půjdu si tvrdě za svým cílem a udělám všechno, úplně všechno pro to, abych dosáhla toho, čeho chci. A také toho dosáhnu. Kvůli sobě. A krom toho, aby ten idiot litoval toho, o co přišel. Tohle je můj první blog, co se hubnutí týče. Chci si do něj zaznamenávat cestu za svým cílem. Doufám, že se zde najde alespoň pár z vás, co se budou na můj blog rády vracet a já zase na ten váš. Mějte se krásně, brzy se uvidíme.